לרכבים תוצרת גרמניה יש מעמד מיוחד בצמרת עולם הרכב. יצרן גרמני הוא בעיני רבים שם נרדף לאיכות, דיוק ואחריות. ראייה זו היא מנת חלקם גם של הנהגים הישראלים חובבי מותגי היוקרה - ובשנים האחרונות, כשתהליך יבוא אישי רכב מגרמניה הפך להיות פשוט הרבה יותר, אלפי רכבים חדשים ומשומשים תוצרת הטריו ב.מ.וו-פורשה-מרצדס מוצאים את דרכם לכבישי ישראל, במחירים שלרוב מבטאים הנחה של עשרות עד מאות אלפי שקלים ממחירם ה"רשמי" בארץ. 

היתרונות הנוספים שביבוא אישי רכב מגרמניה

  • זמני אספקה קצרים יחסית שנעים בין ארבעה לחמישה שבועות - בזכות הפלגות שבועיות מנמלי איטליה שאורכות ימים ספורים בלבד. 
  • אפשרות ליהנות מהנחות יצרן נדיבות וכן מניכוי המע"מ המקומי במקרה של הזמנת רכב חדש ישירות מהמפעל - הזמנות שיבואני הרכב הישירים בארץ, הלהוטים להיפטר ממלאים, לא ששים לספק. 
  • אפשרות לטוס ליום אחד או יומיים בטיסה ישירה וקצרה למדינה האירופאית בה נרכש הרכב ולראותו לפני הרכישה - יתרון עצום ומהלך עליו אנחנו ממליצים לכל מי שמעוניין ביבוא רכב מגרמניה. 
  • רכב בתקינה אירופאית - מד מהירות בקמ"ש, רדיו עם טיונר מותאם לארץ ומפרט טכני זהה לחלוטין לרכבים המיובאים ביבוא סדיר (אם כי באבזור עשיר בהרבה ברוב המקרים). 
  • אפשרות להארכת תקופת האחריות, בחינם או בתשלום במקרים מסויימים. 

לפני שבוחרים את הרכב בוחרים את החברה המייבאת

על מנת להימנע ממפח נפשמעלות גבוהה או מפספוס ניירת הכרחית לצורך יבוא אישיכדאי להיעזר בחברה מקצועית ואמינה בעלת מוניטין וניסיוןשמכירה את כל התקנות והדרישות שיש לעמוד בהן.

חברה מקצועית תדע לאתר את הרכב שאתם מחפשיםלנצל את הטבות המס שמגיעות לכםלדאוג שהרכב ישוחרר מהמכסשיגיע מבוטחשיעבור את כל בדיקות הבטיחות ושיכלול את כל התוספות והאבזור להם ציפיתם. אנו ממליצים לכל מי שמזמין רכב ביבוא אישי לבקש מסמך חתום שעליו מס' השילדה של הרכב הנרכש ורשימת האבזור המלאה מהיצרן - מה שימנע אי-הבנות בקשר למפרט הסופי של הרכב שהוזמן. 

יבוא אישי רכב מגרמניה דורש הקפדה יתרה על הליכי הבירוקרטיה והמיסוי. מתווך מקצועי ביבוא אישי ישמור שלא תפסחו על שום פרט ושלב בתהליך על מנת שתקבלו את הזמנתכם בהקדם ללא עיכובים, בדרך החוקית והמהירה וללא מיסוי מיותר. אנו נשמח לשמוע על העדפותיכם ואף להמליץ לכם על אופציות זמינות ואטרקטיביות ברכב ביבוא אישי שנייבא עבורכם, כדי שתהיו סמוכים ובטוחים שאתם נכנסים לעסקה קלה, פשוטה ובעיקר משתלמת! 

הקלות מס לרכבי יוקרה ירוקים

עד סוף שנת 2019, העניקה מדינת ישראל הטבות מס מפליגות לשימוש ברכב פלאג אין, שנחשב כפחות מזיק לסביבה. החל מינואר 2020 הצטמצמו הטבות אלו באופן משמעותי, אך עדיין עסקת יבוא אישי לרכב "ירוק" יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי ש"ח. בנוסף, עקב רצונם של היצרנים האירופאיים למכור כמה שיותר דגמים ירוקים ברחבי היבשת במקום לייצאם (ע"מ לזכות בהטבות המס המקומיות מהרגולטור) יוצרות מחסור חמור בדגמים אלו אצל היבואנים הישירים - מה שמוביל לזרם גובר והולך של הזמנות דרך ערוצי היבוא המקביל, הזעיר והאישי. 

תהליך יבוא רכב אישי מגרמניה

יבוא אישי רכב מגרמניה נעשה על פי 5 השלבים הבאים:

  1. בוחרים את הרכב ומגדירים את התקציב- בוחרים את סוג הרכב המבוקש ובהתאם לתקציב בונים את סל התוספות והשדרוגים בהתאמה אישית.
  2. מאתרים את הרכב- מאתרים מספר רכבים שעונים להגדרות שהוגדרו בשלב הקודם לבחירת הלקוח, או לחילופין – מזמינים רכב בבנייה מיוחדת ממפעל היצרן.
  3. ביורוקרטיה - מילוי והגשת כל הטפסים והניירת הנחוצים למשרד התחבורה והמכס.
  4. רכישת הרכב והובלתו לישראל- רכישת הרכב נעשית לאחר ביצוע כל בדיקות הנאותות, והשטתו לארץ נעשית לאחר הפעלת ביטוח Door to Door מבית מגדל (על כל צרה שלא תבוא) וכמובן - קבלת רישיון יבוא כחוק. 
  5. שחרור ומסירת הרכב- שחרור הרכב על ידי סוכן מכס, ביצוע תקינה (התאמת הרכב לכבישי מדינת ישראל בהתאם לתקנות שנקבעו על ידי משרד התחבורה), הערכת שמאי ומסירתו עד לבית הלקוח.
שתף עמוד: