הגרמניות תמיד נחשבו לפופולריות במיוחד, ובשנים האחרונות, כשתהליך יבוא אישי רכב מגרמניה הפך להיות פשוט הרבה יותר, הן מבוקשות עוד יותר. רכבי היוקרה הגרמניים, מרצדס, BMW, פורשה ועוד, שידועים במנוע עצמתי ותוספות יחודיות בהזמנה אישית, מעניקים לעולם יבוא הרכב גיוון רב וללא ספק משאירים אבק לרכבי אולמות התצוגה.

היתרונות הנוספים שביבוא אישי רכב מגרמניה

  • רכבי יוקרה שנראים ומרגישים סופר עוצמתיים, חזקים ומרשימים
  • דגמים מיוחדים במהדורות מוגבלות
  • רכבים מאובזרים בכל התוספות שאתם יכולים לחלום עליהן כגון מפלטים ספורטיביים, חלקי גוף ייחודיים מסדנאות ייעודיות, מערכות מולטימדיה וסאונד משודרגות, גימור פנים מפואר במיוחד ועוד
  • פינוקים במיפרט הרכב
  • חוויית נסיעה אדירה ובלתי נשכחת

לפני שבוחרים את הרכב בוחרים את החברה המייבאת

יבוא אישי רכב מגרמניה דורש הקפדה יתרה על הליכי הבירוקרטיה והמיסוי. חברת יבוא אישי לרכבים תוודא שלא תפסחו על שום פרט ושלב בתהליך על מנת שתקבלו את הזמנתכם בהקדם ללא עיכובים, בדרך החוקית והמהירה וללא מיסוי מיותר. בחברתנו ישמחו לשמוע על העדפותיכם ועל כל פנטזיה שתרצו שתתגשם ברכב ביבוא אישי שנייבא עבורכם, כדי שתהיו סמוכים ובטוחים שאתם בידיים בטוחות ושרכב כמו שלכם יימצא רק אצלכם.

חולמים על יבוא אישי מרצדס? רכב היברידי? יבוא תוספות מיוחדות? אנו מתחייבים להעניק לכל לקוח יחס  VIPולהתאים את מאמצינו לדרישותיך על מנת שתהיה מרוצה ושלם עם הבחירה שלך. אנו נחסוך לך את כל הטופסולוגיה ועבודת המחקר, ונגשים לך את החלום.

יבוא אישי עם חברה מקצועית

על מנת להימנע ממפח נפש, מעלות גבוהה או מפספוס ניירת הכרחית לצורך יבוא אישי, כדאי להיעזר בחברה מקצועית ואמינה בעלת מוניטין וניסיון, שמכירה את כל התקנות והדרישות שיש לעמוד בהן.

חברה מקצועית תדע לאתר את הרכב שאתם מחפשים, לנצל את הטבות המס שמגיעות לכם, לדאוג שהרכב ישוחרר מהמכס, שיגיע מבוטח, שיעבור את כל בדיקות הבטיחות ושיכלול את כל דרישותיכם. יחד עם זאת, תהיו שקטים, שכן גם ההיבטים המשפטיים מטופלים.

הקלות מס לרכבי יוקרה ירוקים

כיום מדינת ישראל מעודדת את השימוש ברכב פלאג אין, שנחשב ירוק יותר וכמועיל לאיכות הסביבה.

הודות לעלייה במודעות לסביבה והרצון לשפר את איכות הסביבה יבוא אישי BMW דגמים יחודיים או כל רכב גרמני אחר הופך להיות כעת גם משתלם יותר, גם מרגש יותר וגם פשוט יותר.

תהליך יבוא רכב אישי מגרמניה

יבוא אישי רכב מגרמניה נעשה על פי 5 השלבים הבאים:

  1. בוחרים את הרכב ומגדירים את התקציב- בוחרים את סוג הרכב והמודל המבוקש ובהתאם לתקציב בונים את סל התוספות והשדרוגים בהתאמה אישית.
  2. מאתרים את הרכב- מאתרים מספר רכבים שעונים להגדרות שהוגדרו בשלב הקודם לבחירת הלקוח, או לחילופין – מזמינים רכב בבנייה מיוחדת ממפעל היצרן.
  3. ביורוקרטיה- מילוי והגשת כל הטפסים והניירת הנחוצים למשרד התחבורה.
  4. רכישת הרכב והובלתו לישראל- רכישת הרכב נעשית לאחר ביצוע כל הבדיקות והביטוחים הנחוצים להבאתו עד לנמל היעד.
  5. שחרור ומסירת הרכב- שחרור הרכב על ידי סוכן מכס, התאמת הרכב לכבישי מדינת ישראל בהתאם לתקנות שנקבעו על ידי משרד התחבורה ומסירתו עד לבית הלקוח.
שתף עמוד:
מס' מדרגים: 59  ממוצע: 4.9
צרו קשר
תובל 11 בניין "לז-רום" רמת גן