תושבי גוש דן יכלו בשבועות האחרונים להבחין בציפור נדירה על כבישי ישראל: מכונית ספורט של ב.מ.וו מדגם i8, עם הנעה היברידית נטענת (Plug-In Hybrid), שהגיעה ארצה ביבוא אישי ועברה את כל הליכי התקינה בדרך למספר ישראלי למהדרין.

זהו אירוע מוטורי מחמם לב, אבל הוא רק סנונית ראשונה שמבשרת על שיטפון של מכוניות פלאג אין שינחתו בישראל בחודשים הקרובים.

(עיתון גלובס, מאי 2016)

חסכוניות טכנולוגית - יבוא רכב חשמלי

אין זה סוד שתעשיית הרכב מחפשת תדיר פתרונות הנעה חדשניים וטכנולוגיות פורצות דרך על-מנת להתמודד עם החקיקה המחמירה בנושא תקנות זיהום אוויר המשותפות לכל מדינות אירופה, וישראל בכללן. לנהג האירופאי הממוצע עשויים פתרונות אלו לחסוך כסף רב היוצא מכיסיו עבור דלק, אגרות גודש, מס מזהמים וכו', אך בישראל מקבלים הדברים משנה תוקף עקב מחירי הדלק הגבוהים וכמובן – המיסוי הדרקוני (לעיתים עד 140%) המוטל על-ידי האוצר על רוכשי רכב חדש או המייבאים ביבוא אישי.

מעבר לעובדה כי רכבי הפלאג אין החדשים נחשבים לחסכוניים ביותר בצריכת הדלק (מתי לאחרונה נהגתם על ג'יפ יוקרה או רכב היפר-ספורט בעל 420 כ"ס וצריכת דלק של 1:35?), סיווגם על-ידי המדינה כרכבים בדרגת זיהום 2 ("ציון ירוק") מוזיל דרמטית את מס הקנייה הנגבה עבורם – 20% בלבד לעומת 83% ויותר ברכב בדרגת זיהום 3 ומעלה.

החלטנו לרכז במאמר הבא את הדגמים הפופולריים אשר נהנים מההנחה המשמעותית ביותר עקב פליטת המזהמים הנמוכה של מערכות ההנעה המתוחכמות בהם צוידו; בסקירה הקצרה של כל דגם תוכלו למצוא את מחירו המשוער ביבוא אישי וכמו כן – את המחיר של דגם זהה אך ללא הטבת המס ה"ירוקה".

יבוא רכב חשמלי - רכבי פלאג אין חדשים

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
תובל 11 בניין "לז-רום" רמת גן
לחצו לקבלת הצעת מחיר
Message Icon
צרו קשר
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
Popup loading Gif