יבוא רכבי  MERCEDES 

עם מתיחת הפנים הנרחבת ושינוי השם של דגם ה-ML המצליח ל-GLE, ניצלה מרצדס את ההזדמנות ושידכה למרכב הפופולרי את יחידת ההנעה ההיברידית ששווקה בשנה הקודמת בהצלחה רבה תחת ספינת הדגל שלה, ה-S Class (בהמשך המאמר).

מנוע טורבו בנזין עוצמתי בנפח 3 ליטר ומנוע חשמלי חזק, המחובר ישירות לתיבת ההילוכים (!) מפיקים 441 כ"ס וביצועים שלא יביישו מכונית ספורט. עלות היבוא לרכב ממודל 2018 מתחילה ב-489,000 ₪; אך חשוב לזכור כי לקראת סוף שנת 2018 יצא למכירה הדגם המחודש של הרכב, וכולנו ממתינים בציפייה לגרסה ההיברידית הנטענת ומחירה הסופי - שצפוי להיות נמוך בהשוואה לדגמי הבנזין והדיזל ובהתאם, להפוך ללהיט מכירות. צפו לעדכונים בקרוב! 

מרצדס S- CLASS הן מכוניות המנהלים המפוארות של ענקית היוקרה בתחום רכבי הפאר מרצדס. הטכנולוגיה החדישה, הנוחות והביצועים המופלאים של הרכבים מקיימים יחד את ההבטחה של המותג הנחשק מרצדס בנץ באשר לרכביה האקסקלוסיבים.

יבוא רכבי MERCEDES מסוג S- CLASS יעניק לכם צריכת דלק יצרן של 40.0 ק"מ/ ליטר ברכב מפואר, מתוחכם ועשיר באביזרי בטיחות לצד נוחות מפנקת, איכות נסיעה ברמה גבוהה מאוד, יכולת דינמית גבוהה ומנוע חזק.

יבוא אישי מרצדס מסוג S-CLASS יעניק לכם רכב יוקרה עם מראה מרשים אך לא מוחצן, הודות לעיצוב החיצוני המאופק. את אפקט ה"וואו" תקבלו מפנים הרכב, שלא נחסכו ממנו כל הפינוקים והתוספות שמוכרים מרכבי מרצדס.

פצצת הטכנולוגיה היוקרתית נחשבת למפנקת במיוחד בנוחות ובאמצעי בטיחות, וברמת גימור מובחרת ניתן לבחור ביבוא אישי מרצדס בגרסת מייבאך הסופר יוקרתית, שמכילה תיבת 9 הילוכים (להבדיל מהדגמים האחרים שמכילים תיבת 7 הילוכים), שמעניקה לה תאוצה איכותית ומהירה.

ולמי שמעדיף את הדגמים הכוחניים והעוצמתיים יותר, מומלץ ללכת על דגמי AMG, שמפנקים ב- 630 כ"ס.

היתרונות של יבוא אישי MERCEDES כוללים מבחר מותגים אקסקלוסיביים, יוקרתיים ויחודיים במחירים מיוחדים עם תוספות ואבזור בהזמנה אישית כמו בקרת שיוט, בקרת משיכה לגיר, מצלמת 360, עזרים לחניית הרכב, חיישני גשם ועוד.

 

יבוא רכבי mercedes

 

נסיעת מבחן: https://www.youtube.com/watch?v=ZsVmVjBHD_8

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 49  ממוצע: 5
צרו קשר
תובל 11 בניין "לז-רום" רמת גן