מרצדס S קלאס החדשה – הזמנה ישירה מהמפעל

הדור השביעי(!) של מלכת עולם הרכב מתחיל להתגלגל מפס הייצור מסינדלפינגן | מה שינו מהנדסי מרצדס (כמעט הכל), מה השאירו (כמעט כלום) ואיך אתם יכולים להנות מכל מה שיש לפצצת הטכנולוגיה הזו להציע? | כל הפרטים על מרצדס W223 בפנים

עד שהגיעה לחיינו הקורונה, ידענו שישנם דברים שלעולם לא משתנים. בכל שנה נחגוג את סדר פסח, בכל קיץ רביעי נצפה באולימפיאדה, ובכל שבע שנים מרצדס תציג לעולם הרכב דגם חדש של ה-S קלאס.

נחשו מה הדבר היחיד שגם הפעם לא השתנה.

 

מרצדס S קלאס החדשה ביבוא מקביל

 ברשותכם, נדלג הפעם על תרגום לעברית של כל החידושים בדגם הנכנס ונסתפק בהפנייתכם למאמר המקיף באתר Cartube הנהדר, בו תוכלו לקרוא – אחר כך - על כל הקסמים שמרצדס הצליחה לדחוס בחמישה מטרים וקצת של המכונה המופלאה הזו. כרגע, בואו ונספר לכם על איך הרכבים האלו יגיעו לידיכם הרבה לפני ההשקה הרשמית שלהם בארץ הקודש.

מאז תחילת מהפיכת היבוא המקביל והאישי בארץ, הספיקו השחקנים הוותיקים בשוק היבוא המקביל לקשור קשרי מסחר מצוינים עם ספקים במדינות אירופה. ספקים אלו הבינו את היתרון הגלום בעבודה מול שווקים זרים, ולמרות קשיים מצד היצרניות מצליחים לספק סחורה איכותית במחירים מעולים ובזמני שיא, מה שמגדיל את מספר המסירות השנתי שלהם בעשרות אחוזים.