יבוא של רכבים לישראל הוא תהליך מורכב, על אחת כמה וכמה כשמדובר ברכב היברידי ביבוא אישי. שדורש בקיאות רבה יותר בנהלים, במיסוי החדש ובתקנות. התאמת הרכב באופן אופטימלי לדרישות, לצרכים ולרצונות שלך תבטיח לך את חווית הנהיגה הטובה ביותר, ולכן מומלץ להיעזר בחברה, שמתמחה בתחום יבוא הרכב, ומסוגלת לנהל עבורך את התהליך ביעילות ובמהירות האפשרית.

מהם היתרונות של רכב היברידי ביבוא אישי?

רכבים היברידים צברו תאוצה בשנים האחרונות הודות לחסכון בצריכת הדלק והשימוש באנרגיה חשמלית, שמסייעים לשמור על איכות הסביבה. הפופולריות של הרכבים הללו מעודדת את היצרנים לשלב בהם טכנולוגיות מתקדמות, שמעניקות להם עדיפות על פני רכבים אחרים, והודות למיסוי הירוק, רכב היברידי ביבוא אישי נגיש כיום יותר מתמיד.

יבוא רכב היברידי - יבוא אישי של רכב היברידי עם קבוצת 2048

כיצד נקבע המיסוי עבור רכב היברידי ביבוא אישי?

רשות המסים ומשרד התחבורה חוקקו את המיסוי הירוק, שהוא אוסף תקנות, שמטרתן לעודד יבוא רכב היברידי לארץ, ועל פיהן היבואנים יכולים כעת לחסוך בשיעורי המסים, שייקבעו על פי דרגת זיהום האוויר של הרכב. הרכבים ההיברידיים, שנחשבים חסכוניים בדלק ופחות מזהמים את הסביבה מדורגים על פי ערכי זיהום אוויר וממוספרים מ – 1 עד 15, כשדירוג נמוך מזכה את היבואן במס רכישה נמוך יותר, ואילו דירוג גבוה כרוך במס רכישה גבוה יותר.

שוקלים יבוא אישי של רכב היברידי? בחנו את נתוני הרכבים השונים. באפשרותכם לבקר באתר של רשות המסים בישראל, שם תמצאו את דרגות הזיהום השונות של רכבים היברידים. רשימת הרכבים ודרגות זיהום האוויר מופיעה גם באתר של משרד התחבורה ובאתר של המשרד להגנת הסביבה.

האם יבוא אישי של רכבי פלאג אין הוא זול יותר?

רכבים היברידים בעלי מנוע חשמלי נוסף קרויים "פלאג אין הייבריד". הם נחשבים לחסכוניים עוד יותר בהשוואה לרכבים ההיברידיים, ולכן הם מקבלים הנחה משמעותית יותר במס שמשולם עבורם ובהיטלים עבור יבוא אישי לישראל.

באילו תנאים נדרשים לעמוד עבור יבוא אישי רכב היברידי?

יבוא אישי רכב היברידי ורישומו כרכב בעל הנעה חשמלית דורשים עמידה במספר תנאים על מנת לקבל את הטבות המס שהוזכרו לעיל.

  • הרכב יופעל באמצעות הנעה חשמלית, כלומר, מנוע הרכב יופעל על ידי מצבר או תא דלק באמצעות אנרגיה חשמלית.
  • מערכת ההנעה של הרכב מחויבת לעמוד בכל תקני היצרן והתקנים הבינלאומיים. כמו כן, לרכב חייב להיות אישור מטעם מעבדה מוסמכת מטעם האיחוד האירופי (EC), שמאשר שהוא בעל הנעה חשמלית. באישור זה צריכים להופיע גם סוג המצבר של הרכב, המהירות המקסימלית אליו הוא מגיע ותוצר מערכת ההנעה החשמלית.
  • יש לדאוג למסמך, שניתן ממעבדה מוסמכת, בו מאושרת התאמת הממיר, שאחראי על החיבור שבין הרכב לחשמל, לסוג המצבר, לרשת החשמל הביתית או רשת חשמל אחרת בישראל.
  • מחלקת התקינה צריכה לבדוק ולאשר את תקינות הרכב לצורך רישומו, שיעמוד בכפוף לעמידת הרכב בפקודת התעבורה והתקנות הכלולות בה.

היכן מומלץ לבצע יבוא אישי של רכב היברידי?

החלום על רכב היברידי ביבוא אישי יכול לרקום עור וגידים ולהתממש, ואפילו די בקלות. אך המורכבות של התהליך מצריכה יד מכוונת. על מנת לעשות זאת בצורה נכונה, מהירה ובטוחה, כדאי להיעזר בחברת 2048, שמתמחה ביבוא רכבים היברידים ורכבי יוקרה לישראל.

אנו מצליחים מידי שנה לייבא עשרות רכבים ללקוחות המרוצים שלנו, עם כל אחד מהם בחרנו את הדגם המבוקש, את השיפורים, אמצעי הבטיחות, התוספות והאבזור שעליהם הוא חלם, דאגנו לכל האישורים, הטפסים והביורוקרטיה, להעברת הרכב ושחרורו, לביטוח ולכל שלב בתהליך עד שצלצלנו בפעמון הבית שלו והמתנו לו עם הרכב המיובא והמפתחות בפתח הדלת.

אנו מוכנים להגשים גם לך את החלום ולייבא עבורך רכב היברידי מהדגם שתבחר.

רכב היברידי ביבוא אישי - קבוצת 2048

שתף עמוד: