קניית רכב, מכל סוג, היא אירוע חשוב עבור כולנו. תמיד נרצה רכב איכותי, שיספק את כלל הצרכים השונים ברמה גבוהה ויישאר איתנו לשנים רבות. כמו כן, נרצה להשקיע כלכלית בצורה חכמה ומדויקת ולהימנע מהוצאות לא הכרחיות הן במעמד הקנייה והן בעתיד – בעבור פיתוחים, דלק ועוד. עם כניסת רפורמות חדשות לתהליכי המיסוי בעת יבוא רכבים לארץ, עליית מחירי הדלק ובמקביל לכך פיתוח טכנולוגיות חדשניות של ענקיות הרכב – רבים טרם התוודעו לעובדה כי יבוא אישי של רכב חשמלי הוא התהליך שיכול להוביל לדרך המלך, לדרך המשתלמת ביותר – יבוא אישי יכול להוזיל עלויות, ולעומת קניית הרכב בארץ, אפשרות המוצרים, ההתאמות והפיתוחים גדולה יותר. כמו כן, המסים בגין היבוא יורדים עקב רמות הזיהום הנמוכות, והחיסכון בדלק לאחר מכן הוא משמעותי מאוד.

ישנן אפשרויות מגוונות גם בתחום הרכבים החשמליים, וכאן נספק מעט מידע בנושא. בכל מקרה, אנחנו מחויבים לליווי מלא, על מנת להפיק תהליך שלם שיוביל להגשמת החלום לכדי מציאות.

יבוא אישי של רכב חשמלי בצבע אדום

קצת הסברים שיעשו לכם סדר

ענקיות הרכב בכל העולם מבינות שיש ליזום חדשנות, ומחפשות פתרונות חסכוניים, על מנת לפגוע פחות בסביבה ולהוזיל את עלויות צריכת הדלק בעתיד. גם הממשלות השונות תומכות בכך, וזה מתבטא גם בעולם הרכב - רכבים שמזהמים פחות מקבלים הקלות מס שונות.

מאז ההתפתחויות הטכנולוגיות הראשונות בתחומי הרכב החשמלי, השוק התפתח מאוד ומידי שנה אנו נחשפים לדגמים חדשים, שמבוססים על היוקרה הגבוהה ביותר מבלי לחסוך באיכויות אחרות שיש לרכבים להציע. כעת, על גבי ציר הרכבים החשמליים, נכיר את הרכב החשמלי ההיברידי המבוסס חשמל אך בעל מנוע בעירה פנימי, ובמקביל אליו, נוסיף את רכב פלאג אין שהוא למעשה רכב בעל מנוע חשמלי נוסף.

באופן כללי, יבוא של רכב חשמלי יוביל לחיסכון כלכלי לעומת קניית רכבים אחרים. אך, ההבדלים בין רכב חשמלי לרכב פלאג אין הייבריד, בהחלט שווים העמקה ובחירה בהתאם – בתחום החיסכון במיסוי, אין ספק כי השני מבין השתיים הוא החסכוני ביותר, שכן רמות הזיהום שלו נמוכות במיוחד. בתחום ההפעלה השוטפת – אמנם יש לפתח הרגל של הטענת רכב ללא מנוע בעירה, אך היא נוחה וביתית – ובמדינה קטנה כמו שלנו מנוע חשמלי דווקא יכול להתאים לצרכים ברמה גבוהה.

רכבים חשמליים ורכבי יוקרה

נוסיף לכל האמור לעיל, כי כיום יצרניות הרכב משקיעות בדגמי היוקרה, דגמי החלומות שלנו, גם בתחום הרכבים החשמליים, ולכן, יכול מאוד להיות שהרכב שתמיד כיכב בפנטזיות ובחלומות ייהפך לרכב החשמלי שיוביל אותנו במקביל גם לחיסכון כלכלי, עכשווי ועתידי.

אנחנו כאן כדי לעזור!

יבוא אישי של רכב חשמלי אכן יכול להיות התהליך המשתלם ביותר, וגם השקעה נבונה תוך הסתכלות אל עבר העתיד – הכיוונים אליהם העולם לוקח אותנו. אך יחד עם זאת, ברור כי מדובר בתהליך שצריך להתבצע עם ליווי ועל ידי אנשי מקצוע, על מנת לוודא עמידה בכל התקנים הנדרשים ולא לפספס נקודות משמעותיות בתהליך.

יחד עם צוות היבוא שלנו, המתמחה בתחום, נבצע את כל ההתאמות הנדרשות, נאתר את התוספות שיכולות להגיע עם יבוא רכב בערוץ אישי ונתאים כל רכב בדיוק לפי דרישה, נשלים את כל התנאים הנדרשים, ולבסוף, בתקווה להפיכת חלום לכדי מציאות – רכב יוקרה, החוסך באנרגיה ובדלק ומוביל לחיסכון כלכלי – פה בכבישי הארץ כפי שהיינו חולמים.

אתנו זה קרוב מאי פעם – נשמח להעניק לכם מידע נוסף, צרו קשר בהקדם, אנו נשתדל שכל רצון שלכם ימולא ובסוף הדרך תצטרפו אל מועדון הלקוחות המרוצים שלנו.

שתף עמוד: