הרגלי הצריכה של הקהל הישראלי עברו שינויים קיצוניים בשנים האחרונות. אנו רוצים לרכוש יותר, ובדרך כלל פחות מסתפקים במה שיש ביחס לעבר. אנו רוכשים יותר ברשתות השיווק וברשתות האפנה, רוכשים יותר גאדג'טים ומחליפים רהיטים, מכשירי חשמל ואמצעי תקשורת לעתים קרובות יותר. אך בתחום 1 בלבד תרבות הצריכה שלנו מושכת אותנו להעלות כל הזמן את הסטנדרט ולחפש אחר המוצר האחד שמתאים לנו כמו כפפה ליד, וזהו תחום הרכב. ולמי שממש מכור להגה יבוא רכב אישי לישראל זה בדיוק מה שיתן מענה לכל התשוקות והחלומות.

מה הוביל לעלייה בדרישה ליבוא רכב אישי לישראל

יבוא רכב אישי לישראל הוא כבר לא פריבילגיה של העשירון העליון, כי כניסת הרכבים ההיברידים ורכבי הפלאג אין, שגם ככה תפסו פופולריות בישראל, אפשרה לצרכנים חדשים להיכנס לתהליך יבוא אישי, הודות להקלות המס שניתנו בשנים האחרונות למי שמבקש לרכוש רכב ירוק.

השינוי המרענן והמבורך תרם לענף הרכב והוביל להתפתחות מגמה מבורכת של רכישת רכבים ידידותיים לסביבה שחוסכים באנרגיה, מה שהוביל לצרכנים שנהנים מרכבים עם ביצועים מדהימים וחיסכון בהוצאות הדלק ושמחים לקחת חלק מהשינוי הגלובלי שמתחולל ברחבי העולם במעבר לרכב פלאג אין ורכבים היברידים בכלל.

איך זה משפיע על תחום יבוא הרכבים?

פרט לעלייה בביקוש ליבוא אישי, חלה עליה בביקוש ליבוא רכבי יוקרה, שכן החיסכון בעלויות המס מאפשרת לצרכנים להשקיע בדגמים מפוארים יותר עם כל התוספות שהם מבקשים לעצמם לטובת הנוחות, הרושם והפונקציונליות.

ניתן לומר, שהודות לקלות המס, ענף יבוא הרכב התפתח ב-2 דרכים עיקריות:

  1. הצרכנים הקיימים יכולים להרשות לעצמם לרכוש דגמים יוקרתיים יותר ולהגדיל את הסטנדרט שהם מבקשים לעצמם.
  2. נכנס פלח שוק חדש של צרכנים חדשים, שמעדיפים להשקיע את כספם ברכב שמיובא באופן אישי. הם למעשה מעדיפים להשקיע את הונם על רכב בהזמנה אישית במקום להסתפק בדגמים שמציפים את השוק הישראלי.

אז האם יבוא רכב אישי לישראל באמת משתלם?

עבור הצרכנים הקיימים יבוא רכב אישי הפך למשתלם הרבה יותר, כיוון שהם יכולים לשלם על אותו רכב פחות או לשדרג את רכישותיהם באופן משמעותי, כיוון שהם יכולים היום להרשות לעצמם דגמים יוקרתיים יותר.

עבור הצרכנים החדשים בתחום יבוא הרכב זה פשוט פותח יריעה רחבה של אפשרויות. היום הם יכולים להזמין לעצמם רכב חדש בהזמנה לפי בקשתם באותו מחיר שהיו רוכשים רכב סטנדרטי ללא תהליך יבוא אישי.

המסקנה היר, שכן, זה חוסך לנו יותר, אבל כשתרבות הצריכה שלנו מעודדת אותנו כל הזמן לשאוף ליותר, לפחות בכלי שנושא אותנו ממקום למקום, תמיד נחפש את אותו גובה השקעה אבל עם הרווח הגדול ביותר. כך שיבוא אישי בהחלט עונה על הדרישה הזו ויכול לספק לכל דורש את הרכב שמתאים בדיוק לו, לתקציב שלו, לדרישות שלו ולמושא החלומות שלו.

חברת 2048 מנוסה מאוד ביבוא רכבים לישראל. אנו מלווים את לקוחותינו מרגע קבלת ההחלטה לייבא רכב אישי, מסייעים להם למצוא את הדגם שהם חולמים עליו עם כל התוספות והשיפורים שהם מבקשים, ולהביאו עם המפתח עד לפתח ביתם בדרך המהירה, הבטוחה והשקטה ביותר.

אנו זמינים לספר לכם עוד על תהליך היבוא, דברו אתנו.

שתף עמוד: