בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בשוק רכבי היוקרה בישראל, כאשר על פי ההערכות שונו, שוק רכבי היוקרה מחזיק כיום בנתח שוק של שישה עד שמונה אחוזים מכלל הרכבים בישראל. העלייה המתמדת בשנים האחרונות בשוק רכבי היוקרה בישראל, נובעת בין היתר על רקע פתיחת שוק ייבוא אישי במקביל לייבוא הסדיר של כלי הרכב. כך או אחרת, בכבישי ישראל, תוכלו לראות כיום יותר ויותר רכבי יוקרה של יצרניות הרכב המובילות והגדולות ביותר בעולם.

בדומה לכל כלי רכב אחר, גם את רכבי היוקרה חשוב לתחזק באמצעות הקפדה יתרה של טיפולי רכב במוסכים המורשים, כאשר מוסך מורשה פורד או כל מוסך מורשה ליצרנית רכב אחרת, מספק מענה מקצועי מושלם לכל דגמי היוקרה של רכבי החברה. שוק רכבי היוקרה ההולך וצומח בישראל בשנים האחרונות, הוביל לכך שבכל מוסך מורשה של אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם, תוכלו למצוא מחלקה ייעודית העוסקת ומתמחה במתן שירותי מוסך לרכבי יוקרה.

מדוע טיפול של רכבי יוקרה במוסכים מורשים כל כך משמעותי?

החשיבות הנלווית לטיפולי מוסך מורשה ידועה לכולנו והיא נובעת על רקע ההתמחות של עובדי המוסך בתיקון בעיות שונות בהתאם להוראות היצרן, וכמובן על רקע חלקי החילוף המקוריים של היצרן. כאשר מדובר ברכבי יוקרה, חשיבות זו הינה משמעותית יותר מכיוון שרכבי היוקרה מאובזרים במגוון רחב של מערכות טכנולוגיות מתקדמות שכל תקלה בהן מחייבת בדיקה יסודית במחלקת הדיאגנוסטיקה הפועלת במוכים מורשים בלבד. מחלקות הדיאגנוסטיקה נחשבות לתחום די חדש בענף המוסכים ופעילותן נובעת על רקע טכנולוגיות המחשוב המוטמעות כיום בכל סוגי הרכבים החדישים בכלל וברכבי היוקרה בפרט. במחלקות הדיאגנוסטיקה השונות הפעולות בכל המוסכים המורשים המובילים בענף המוסכים, ניתן לחבר את מחשבי הרכב למחשב ייעודי שמטרתו איתור תקלות ובאגים שונים.  פעולה זו מאפשרת לאנשי המקצוע במוסך לאתר במדויק את סוג ואופי התקלה ברכב וכפועל יוצא מכך להתאים את פעולת התיקון בהתאם לצורך. חשוב לציין שכל אפיון תקלה אשר אינו מתבצע באמצעות מחשב, עלול להוביל ליצירת תקלות אחרות גם במקרים בהם מקור התקלה אותר על ידי המוסכניק על סמך הידע המקצועי שלו.

ציוד ייעודי

מכיוון שרק במוסכים המורשים תוכלו למצוא את הציוד הייעודי המותאם לאיתור תקלות ברכבי החברה היצרנית, קיים הכרח בהגעתם לאחד מהמוסכים המורשים המתמחים במתן שירותי מוסך לסוג ודגם הרכב שנמצא בבעלותכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק האם במוסך המורשה הייעודי פועלת מחלקת שירות המתמחה במתן שירותי מוסך לרכבי יוקרה מסוג ודגם הייצור של רכבכם.

לסיכום, שוק יבוא רכבי יוקרה בישראל הולך וצומח במהלך השנים האחרונות, ולכן, במוסכי שירות רבים הפועלים כמוסכים מורשים מטעם יצרנית הרכב של רכבכם, תוכלו למצוא מחלקת דיאגנוסטיקה המתמחה באיתור תקלות במחשב הרכב, וזאת לצד מחלקת שירותי מוסך לרכבי יוקרה המתמחה במתן פתרונות שירות מוסך לבעלי רכבי יוקרה.

 

שתף עמוד: