החלום על רכב יוקרה משותף לרבים. נהיגה ברכב יוקרה מצביעה על מעמד אישי, על איכות ואורח חיים ויותר מכך, היא הרבה יותר בטוחה ונוחה. רכבי יוקרה מצוידים בכל הטכנולוגיות והאיכויות שהופכות את חווית הנהיגה ללא פחות ממושלמת. יחד עם זאת, היתרונות הללו אינם חפים מהשקעה ואלו שרוצים לנהוג ברכבי יוקרה צריכים להיות מסוגלים לשלם את המחיר. למרבה המזל, כיום רובנו לא תלויים בחסדי הבנק וישנן אפשרויות מימון רבות אשר יכולות להפוך את החלום למציאות.

נתחיל עם העובדות

שלא יהיו אי הבנות: רכישת רכב יוקרה זו החלטה מורכבת ובעלת משמעות. כל האפשרויות של מימון מלא לרכב חדש יולידו עמן גם התחייבות כלכלית, אשר סביר להניח שתלווה אתכם לכמה שנים. לכן עליכם להיות כמה שיותר שקולים וחכמים, לערוך סקר שוק מקיף ולבחור את אפשרות המימון הכי משתלמת. אם חשבתם שכדי לקנות רכב יוקרה עליכם להשתעבד להלוואה מהבנק מעתה ועד עולם, אפשרות זו עדיין עומדת על הפרק אומנם, אך אינכם חייבים לבחור בה. כיום ישנן בשוק תכניות מימון הרבה יותר נוחות ומשתלמות כלכלית.

ליסינג פרטי

ליסינג זו שיטת מימון שמתייחסת אל הרכב כאל נכס ומציעה יתרונות רבים. הרעיון הוא לאפשר לכם לקנות רכב יוקרה מבלי לשבור תכנית חיסכון ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם. האפשרות של ליסינג כוללת תשלום מקדמה והחזר חודשי לאורך תקופת הליסינג. בתום התקופה משלמים את ההפרש וכך נהנים מרכב חדש בתשלום החזר חודשי שנוח לכם לשלם. כך תוכלו לשלם החזר כספי חודשי נמוך יותר בתחילת הדרך ורק לאחר תום תקופת הליסינג לגייס את יתרת הכסף.

תשלומים

רבות הן האפשרויות של מימון מלא לרכב וביניהן גם האפשרות של קניית רכב יוקרה בפריסת תשלומים נוחה. כיום סוכנויות הרכב מציעות פריסת תשלומים ממש משתלמת, כך שפחות שווה לקנות רכב יד שנייה. כך למשל תוכלו לקנות רכב יוקרה בפריסה של עד 60 תשלומים, ואפילו להחליט מהו סכום ההחזר החודשי שנוח לכם אתו. במשפט אחד: לפי היכולות והצרכים שלכם תוכלו לקבוע את היקף התשלומים החודשי. יותר לא צריך לגייס כסף במזומן או להלוות מהבנק כדי לקנות רכב, אפשר בהחלט לסגור את כל הפרטים אל מול היבואן ולהפוך את תהליך רכישת הרכב להרבה יותר ידידותי.

קניית רכב - יבוא אישי

דרך נוספת לקנות רכב יוקרה, אך מבלי לשבור את הכיס, היא לרכוש רכב ביבוא אישי. תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי ולהתמודד עם הבירוקרטיה הרבה שקיימת בענף, או שתוכלו לקנות רכב ביבוא אישי מחברה שמתמחה ביבוא אישי של רכבי יוקרה. היתרון של רכבי יוקרה בא לידי ביטוי בכך שהם מיוצרים מתוך מחשבה על הסביבה ונחשבים לפחות מזהמים. מדוע זה חשוב? מכיוון שככל שהרכב פחות מזהם, כך תשלמו עליו פחות מיסוי וגם זהו נתון שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים לרכוש רכב יוקרתי וחושבים על אפשרויות מימון.

נסכם ונאמר שבעידן הנוכחי אם תרצו רכב יוקרתי וחדש אינכם חייבים להפוך למשועבדים. סוכנויות הרכב חושבות כיצד להקל עליכם כל הזמן ומציעות פתרונות מימון אטרקטיביים ביותר.

 

רכב יוקרה - יבוא אישי 2048

 

 

 

שתף עמוד: