שוק הרכבים בישראל מציע מגוון דגמים מסוגי רכבים שונים, אך כמו בכל עסק, השיקול הכלכלי מוביל לכך שדגמים רבים אינם מגיעים עד אלינו מכיוון שאין להם די ביקוש. זוהי רק סיבה אחת מיני רבות, שגורמת לרבים לפנות לחברה מקצועית, שתסייע להם בייבוא רכב מחו"ל. אך עבור מרבית האנשים הללו, שאין להם מושג איך לייבא רכב ביבוא אישי, החלום הוא בגדר משימה בלתי אפשרית. כשהביורוקרטיה הרבה לצד החששות וחוסר הניסיון עלולים להרתיע את הנהג הממוצע מהרעיון לייבא רכב אישי אנו נכנסים לתמונה, כי אנו מאמינים שהמגבלות הן רק בראשינו, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

איך לייבא רכב ביבוא אישי עם חברה שמתמחה ביבוא רכבים לישראל?

היום יבוא אישי הפך למאוד פשוט. חברת 2048 מאוד מנוסה ביבוא רכבים ומתמחה בהתאמת רכב בהזמנה אישית לכל לקוח.

מה חשוב לבדוק בחברה שאתם בוחרים כדי לייבא את רכבכם לארץ?

  1. חברה שאינה מורשית לעסוק ביבוא רכב לא יכולה לעסוק בתחום בצורה מקצועית, ועלולה להכניס אתכם לבעיות. לכן חשוב שהחברה תהיה בעלת רישיון ליבוא רכבים.
  2. הניסיון עושה את ההבדל. חברה מנוסה כבר מורגלת בהליכים ובכל הביורוקרטיה, היא יכולה לאתר עבורכם בקלות את הרכב שאתם מבקשים, ויש לה רשת קשרים שמזרזת עבורכם את התהליכים.
  3. חשוב שתהיה לכם כימיה טובה. זה לא התנאי ההכרחי לקבל שירות מחברה כזו או אחרת, אך כשמדובר ביבוא רכב יש שיטענו אחרת, כיוון שחשוב שמי שנותן לכם שירות ידע לדבר אתכם בגובה העיניים, להבין את הראש שלכם ואפילו להרגיע אתכם כשצריך.

    רכישת רכב יוקרה ביבוא אישי עם קבוצת 2048

למה כדאי לפנות לחברה שמתמחה ביבוא רכבים מחו"ל ולא לעשות את זה לבד?

חברה שיבוא רכבים הוא תחום ההתמחות שלה יכולה להבטיח לכם טיפול מהיר ובטוח בכל הליכי יבוא הרכב. כשיש לכם למי לפנות עם כל דרישה ובעיה ואתם לא מתעסקים בשחרור הרכב מהמכס או בבדיקת הביטוחים של הרכב אתם מורידים מעצמכם המון לחצים מיותרים וגם חוסכים הרבה זמן יקר.

חברה שמתמחה ביבוא רכב אישי למעשה מטפלת בכל מה שנחוץ לצורך ביצוע התהליך החל מאיתור הרכב ועד להבאתו עד אליכם לפתח הבית. יש יותר פשוט מזה?

עם חברה שמתמחה ביבוא רכבים בהזמנה אישית אתם לא שוברים את הראש בבדיקת עלות הרכב וההערכה שלו, אתם מבטיחים לעצמכם את המחיר הטוב ביותר, כיוון שהחברה דואגת לפסול ערכים גבוהים מידי בפרוצדורות המקובלות והמהירות ביותר. החברה אחראית לשלוח מכתבים, להמציא מסמכים, לתאם עם הגורמים השונים ואף להגיש בקשות מיוחדות אם זה נדרש.

כמו כן, חברות מקצועיות מסייעות לרוכשים בחישוב המסים ובהפחתת מסים הן עבור רכבי יוקרה והן עבור רכבים חשמליים, היברידיים או רכב פלאג אין, הן בקיאות בכל הסכמי הסחר שיש למדינת ישראל עם מדינות אחרות ברחבי העולם לצורך יבוא רכבים, וכך מבטיחים לייבא עבורכם את הרכב במחיר הכי משתלם.

חברת יבוא רכבים אישיים דואגת לשחרור הרכב במכס, לבדיקתו ולבחינת כל האישורים והתנאים להבאתו לארץ. הרוכש הממוצע לא תמיד בקיא בחוקים ובתקנות השונות, ומכיוון שהוא לא מגיע מענף היבוא, הוא עלול לפספס פרטים חיוניים, שעלולים לעכב את העסקה או את שחרור הרכב, וזה עלול להוביל לעגמת נפש לא קטנה.

לסיכום,

עם חברת יבוא רכבים מקצועית אתם מבטיחים לעצמכם תהליך מהיר, בטוח, שקט ויותר מהכול, אישי, כזה שמתאים בדיוק למה שאתם מבקשים.

חולמים על רכב טסלה ביבוא אישי? ב.מ.וו בהזמנה אישית זה הפייבוריט שלכם? רוצים להתפנק בחוויית נסיעה של למבורגיני ולחסוך עד מאות אלפי שקלים?

חברת 2048 היא בדיוק החברה שאתם יכולים לסמוך עליה, כדי שתביא את רכב החלומות שלכם עד אליכם במהרה וללא כאבי ראש. זה הזמן להרים הילוך ולאתר גם עבורכם את הרכב שאתם חולמים עליו. ליבוא רכב מגרמניה, רכבי יוקרה ועוד צרו קשר 03-3038303

שתף עמוד: