בחודשים האחרונים, עם פרסום הידיעות על הגעתו של מותג הרכב החשמלי הנחשק לישראל, הוצפנו בשאלות ובבקשות לקבלת מידע על האפשרויות לייבא טסלה ביבוא אישי לישראל. רבים מתעניינים בדגמים השונים, זמני האספקה, הביצועים, הטווח, ואיך לא – המחיר! אז, כמה עולה טסלה?

במאמר הבא ריכזנו עבורכם מידע חשוב אודות דגמי טסלה השונים אשר יוכלו בעתיד להגיע ארצה גם ביבוא אישי, ותופתעו לגלות שלמרות עליית המס הטרייה על רכבים חשמליים והיברידיים – טסלה ביבוא אישי צפויה להיות עסקה משתלמת מאין כמוה.

כמה עולה טסלה ביבוא אישי, תמונת הרכב מבפנים

טסלה מודל 3 ביבוא אישי

טסלה מודל 3 היא הדגם ה"עממי" הראשון של חברת טסלה. עד אז הציעה החברה למכירה רכבים שמחירם התחיל בכ-70,000 דולר ארה"ב, ואילו טסלה מודל 3 הציגה תג מחיר שפוי יותר שהתחיל בכ-33,000 דולר וטיפס עם רמות האיבזור, טווח הסוללה (בין 350 ל-515 ק"מ) וכמובן הביצועים (דגם הפרפורמנס מאיץ מ-0 ל-100 תוך 3.2 שניות – נתון השייך לעולם של רכבי ספורט ואקזוטיקה עם תג מחיר גבוה בהרבה).

נראה שהעניין עבד – טסלה התקשתה מאד להדביק את קצב הביקוש ובימים אלו ממש פתחה מפעל בסין, אשר יעזור להאיץ את קצב הייצור ולספק את הצמא העולמי לרכבי איכות חשמליים ונקיים.

כמה עולה טסלה 3? מחירה של טסלה 3 משומשת ביבוא אישי צפוי לעמוד על פחות מ-250,000 ₪ - מחיר סופר אטרקטיבי לרכב שכנראה משנה מול עינינו את ההיסטוריה של תעשיית הרכב העולמית.

טסלה מודל X ביבוא אישי

המודל X הוא רכב הפנאי הראשון של טסלה, שלמדה מחברות אחרות (הלו, פורשה?) כיצד דגם SUV מוצלח יכול להזרים שפע מזומנים לקופה. המודל X מממש את התפיסה המהפכנית של טסלה בכל הקשור לנוחות שימוש ונסיעה, הן לנהג והן לנוסעים, והוא מאובזר במגוון גאדג'טים שימושיים יותר ופחות, באופציה למערכות נהיגה אוטונומיות וכמובן במסך המגע הענק שמשותף לרוב דגמי היצרן. גרסת הבסיס של הרכב תיקח 7 נוסעים למרחק 320 ק"מ בין טעינה לטעינה, והבוחרים בדגם הפרפורמנס יוכלו להנות מטווח מוגדל של כ-500 (!) ק"מ, בנוסף לתאוצה מטורפת של 2.7 שניות מ-0 ל-100!

אז כמה עולה טסלה X? מחירה ההתחלתי של טסלה מודל X משומשת ביבוא אישי צפוי לעמוד על כ-550,000 ₪ - לשם השוואה, מחירן של ב.מ.וו X7 או מרצדס GLS, המציעות מרווח מחייה ראוי ל-7 נוסעים, הוא כמעט כפול!

טסלה מודל S ביבוא אישי

טסלה מודל S היא דגם הפאר של טסלה – פתרון חשמלי שמכוון היישר לראשן של מכוניות הסלון והמנהלים הגרמניות, אלטרנטיבה ירוקה וביצועיסטית מאין כמוה להגמוניה האירופאית בקטגוריה. התפיסה המהפכנית של מהנדסי טסלה מודל S באה לידי ביטוי בכל פרט, כולל באופציה להוספת שני מושבים נוספים לנוסעים – אופציה שאיש לא העלה על דעתו שאפשרית במכונית סלון מהסוג הזה.

כיאה לספינת דגל, הטסלה מודל S מוצעת במספר רמות גימור, טווח וביצועים, כאשר גם האופציה הבסיסית ביותר (דגם 75D) תביא אתכם למרחק של למעלה מ-410 ק"מ בין טעינה לטעינה, כאשר בדרך תוכלו להנות מתאוצות של 3.7 שניות מ-0 ל-100. דגם הפרפורמנס כבר יוכל להשפיל כל אקזוטיקה איטלקית מזדמנת ברמזור, וטעינה אחת בלבד תספיק לכם כדי לכסות את המרחק בין קריית שמונה לאילת.

אז כמה עולה טסלה מודל S? מחירה של מודל S משומשת ביבוא אישי צפוי להתחיל ב-499,000 ₪ בלבד – כאשר מתחרותיה הגרמניות, גם אלו שעד לא מזמן נהנו מהטבת מס משמעותית בהרבה, מתומחרות בסדרי גודל של מאות אלפי שקלים יותר.

טסלה דגמים עתידיים – סייברטראק, רודסטאר ומודל Y

טסלה לא נחה על שמריה – בקרוב יתחיל המפעל בסין לייצר את טסלה מודל Y, רכב פנאי קטן שיתומחר בצורה סופר אטרקטיבית. החברה החלה לקבל הזמנות לדגם זה, כמו גד לדגם הרודסטאר (רכב ספורט קיצוני, דו-מושבי, המציע ביצועים הלקוחים מעולם רכבי הפורמולה) וכמובן לדגם הסייברטראק – טנדר חשמלי בעל עיצוב מהפכני וביצועים מרשימים.

אז - מתי אפשר להזמין? 

משרד התחבורה מצוי כרגע בהליכים מול חברת טסלה העולמית למתן רישיון יבואן ישיר. עם מתן רישיון זה ופתיחת מרכז שירות ואחריות בישראל, תיסלל הדרך לייבא רכבי טסלה משומשים במחירים אטרקטיביים. אנו כמובן נעדכן כאן באתר בכל התפתחות. 

לקוחות 2048 יוכלו בעתיד להזמין טסלה ביבוא אישי, משומשת או חדשה, באמצעות מערך ההזמנות שלנו הזמין כאן באתר (דרך עמוד "צור קשר") או כמובן בשיחת טלפון. אנא אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת ליבוא אישי של רכב!

רכב טסלה הנחשק בצבע לבן

שתף עמוד: