יצרנית הרכב הגרמנית כבר שמה עצמה שנים על המפה כמובילה בתחום הרכב על כל סוגיו, על כל סוגי הנהגים וכל סוגי הנסיעה. כמו כן, מדובר ביצרנית רכבי הפאר המובילה בתחומי החדשנות, שמחדירה לעולם מידי שנה עוד ועוד יוזמות חדשניות שמשנות את עולם רכבי היוקרה. ברור לנו כי רבים מכם היו רוצים לרכוש רכב כזה, אך העלויות הגבוהות מהיבואנים בארץ, יחד עם האפשרויות המוגבלות בדרך כלל גורמות ללקוחות רבים לסגת מן הרעיון ולהתפשר בקניית רכב חדש. אך למעשה, אנחנו כאן בשביל להראות ולהסביר – יבוא אישי רכב ב.מ.וו, היום זה אפשרי.

יבוא אישי רכב ב.מ.וו – איך מתחילים?

אם הגעתם עד כאן, אנחנו בטוחים שכבר מחקר ראשוני עשיתם. אתם יודעים איזה רכב תרצו לרכוש, את המאפיינים הייחודיים שלו וכן גם את טווח המחירים שברצונכם להשקיע. כאן אנחנו נכנסים, ויכול להיות שאף נשנה מעט את מה שידעתם עד כה, אך מדובר בשינויים שהם רק לטובה. עם קבוצת 2048, יבוא רכב מגרמניה הוא תהליך פשוט וחסכוני בצורה מפתיעה.

בשלב הראשוני, תוכלו להשוות בין מחירי הרכבים בארץ לאלו בחו"ל וליצור איתנו קשר. שמנו לעצמנו מטרה לספק שירות ומידע ברמות הגבוהות ביותר, בדומה לרכבי היוקרה אותם אנחנו מייבאים ביבוא אישי, כך שנוכל להבטיח חיסכון כלכלי ללא ביורוקרטיות משמעותיות יותר מרכישת רכב בארץ. החיסכון הכלכלי נובע משום שאנחנו מייבאים ישירות מהיצרן ומאתרים את הדגמים הרלוונטיים לחיסכון המקסימלי בעלויות הרכב.

איכות גבוהה וחיסכון – איך זה אפשרי?

כפי שציינו קודם לכן, אנחנו עוסקים ביבוא אישי, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. ללא ספק מדובר במותג מוביל ואיכותי במיוחד – ביצועים מהירים, מנוע עצמתי, עיצוב חדשני ועוד. בנוסף לכל אלו, מותג שמפורסם בתקני בטיחות ברמה גבוהה ביותר וחסרת תקדים – מערכות מתקדמות שגם משנות את חווית הנהיגה לחוויה ייחודית וגם מספקות ביצועים מרשימים תוך מתן הרגשה בטוחה באחיזת הכביש ויציבות הרכב.

יבוא אישי BMW על ידינו מאפשר גם קבלת הרכב עד ביתכם מאובזר בצורה מלאה – עם כלל האמצעים החדשניים והעיצוביים, כפי שמיוצרים בחו"ל, בהתאמה אישית לרצונכם. נוסיף גם כי ב.מ.וו מייצרת גם רכבים היברידיים שמהווים הוזלה בגובה המסים על הרכב ואף רמת הרכבים, הבטיחות והאביזרים מבטיחים למשתמש העתידי חיסכון בשימוש היום יומי ברכב – שכן שימוש ברכב שמטופל מלכתחילה ברמה הגבוהה ביותר יוביל לפחות התעסקויות בהמשך.

במקביל לכל הנאמר, בעקבות שינויים ותקנות, החל משנת 2016 יבוא אישי הוא תהליך מוסדר. לכן, בחרנו להתמקצע ברמות הגבוהות ביותר, כדי שנוכל לייבא ביבוא אישי רכבים יוקרתיים, בשיטה שמשתלמת ללקוח. כל זאת על ידי היכרות טובה עם מגוון האפשרויות, היצרנים וסוגי הרכבים והכרת השוק ברמה הגבוהה ביותר.

כך, למעשה, הצבנו יכולת ייחודית, איכות גבוהה, כזו שמאפיינת מותג רכב בעל רקורד מרשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקביל לחיסכון משמעותי לעומת רכישת רכב בארץ.

אז קדימה – לפתוח את הקטלוגים

אם לפני הקריאה היה לכם קשה להאמין כי אתם יכולים להיות בעלים של רכב יוקרה מאובזר במיטב האביזרים, עם חווית נהיגה ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מקווים שנקודת המבט שלכם השתנתה כעת. אופציה של יבוא אישי רכב ב.מ.וו יכולה להיות האופציה שתגשים חלום לרבים מכם – לחסוך בעלויות ובכך לא להוציא סכומי כסף קיצוניים ובמקביל להיהפך לבעלים של רכב החלומות שלכם.

אנחנו מספקים ליווי, ידע, ניסיון, מקצועיות ומספקים כל מה שנדרש לטובת השלמת התהליך בצורה היעילה והמשתלמת ביותר ללקוח. צרו קשר היום ותתחילו להגשים חלומות.

שתף עמוד: