נתחיל ונאמר, בראש ובראשונה, כי מצב בו רכב החלומות שלכם נמצא בחניית הבית הוא כבר לא מצב שצריך להישאר בסביבת החלומות. עם הסדרת החוקים בתחומי יבוא רכבים ויבוא אישי כלי רכב, הגענו למצב בו מדובר באופציה זמינה, נוחה, ולמעשה גם כזו שיכולה להוביל לחיסכון כלכלי – אם משתמשים בכל האפשרויות בצורה הטובה ביותר, כמובן.

אנחנו מודעים לכך שלעתים נראה כי האפשרות הנוחה היא כניסה לסוכנות הקרובה לבית, אך יחד  עם הליווי שלנו אנחנו יודעים לומר בצורה וודאית כי נוביל אתכם לתהליך שקט ושלם. מעבר לכך, ביבוא אישי נוכל להבטיח שרכב החלומות ייראה בדיוק כמו בחלום – עם ההתאמות, השיפורים והאביזרים שיודעים להציע רק בחו"ל. כמו כן, נציין כי ביבוא אישי אנחנו יודעים לתת מענה לרכבים בסוגים וסגנונות שונים, מחברות ויצרניות רכב שונות.

בתמונה רכב לבן שמיובא מחו"ל

אז איך זה קורה?

יבוא רכב מחו"ל הוא התהליך בו אנחנו מתמחים, והוא התהליך שיכול להיות המשתלם ביותר – היטלי המס על רכבים מיובאים ביבוא אישי יכולים להיות מצומצמים, וכן גם הרכישה הישירה, ללא סוכנויות ועסקים נוספים בדרך עלולה לבסוף להוביל להוזלת העלויות גם כן. כל תהליך כזה מתחיל בלקוח – למעשה, בחלומות הלקוח. נשמח מתחילת הדרך לענות על כל שאלה או בקשה, ולאחר מכן להתחיל ולאתר את הרכב, כולל האביזרים והתוספות שישלימו את חבילת החלום. לאחר מכן, נמשיך את התהליך ונלווה אותו בכל חלקיו, עד לקבלת המפתח.

יבוא אישי של רכב חדש הוא לא זר לנו, ולכן על אף שזה יכול להישמע מעט מרתיע, אנחנו נוביל את התהליך ונשלים את כל חלקיו.

בליווי התהליך אנחנו למעשה דואגים ששום פרט לא יישכח – מצד אחד, ניתן מענה לוגיסטי שלם לכל פרוצדורה או סיטואציה שתגיע כדי למנוע ככל האפשר כל עיכוב או פגיעה בתהליך, ומן הצד השני – לא נשאיר אף חלק מהחלום מאחור. נדאג להשלים את התמונה כולה, בדיוק כפי שהלקוח דמיין מלכתחילה.

אפשרויות שונות – שכדאי להכיר

בתהליך היבוא אנחנו יודעים להעמיד את כל התקנים והתנאים לטובת הבאת הרכב לארץ. לכן, אנחנו יודעים להעמיד אפשרויות שונות ביבוא רכבי יוקרה. אנחנו מייבאים רכבי יוקרה איכותיים, עם אביזרים ברמות הגבוהות ביותר ובתקנים הבטיחותיים המובילים. לכן, נמליץ לעיין ולהעמיק בסוג הרכב – שכן גם סוגים שונים ואפשרויות שונות יכולים להוביל להוזלת עלויות עכשוויות, או בהסתכלות לעתיד הטכנולוגי, כמו לדוגמה רכב פלאג אין, שיכול להוביל לחיסכון כלכלי הן בהוצאות הדלק, שכן הוא מבוסס מנוע חשמלי וטעינה ביתית, ובמקביל יכול להוביל לחיסכון במס המשולם על יבוא הרכב – בעקבות רמת זיהום האוויר הנמוכה שהוא מציע. היכרות רחבה עם כלל האפשרויות השונות תעזור לנו להגשים את רכב החלומות ובמחירים אטרקטיביים – כך נדע לעשות כל התאמה כדי להגיע למצב שבסוף הדרך החלומות יהפכו למציאות.

קדימה – מגשימים חלומות!

יבוא אישי כלי רכב הוא למעשה הפתרון לרכב החלומות, גם אם הוא נמצא בחו"ל – הפתרון נמצא כאן. כבר ביצירת קשר ראשונית נוכל להתחיל את התהליך ולגרום לזה לקרות – בין אם מדובר ברכב יוקרה מסוג אחד או אחר, רכב משפחתי או ג'יפ, רכבים חשמליים ועוד – זה קרוב מאי פעם. אנחנו כאן כדי לגרום לזה לקרות, ולהוביל לחלום המתגשם בצורה האידאלית - בזמינות גבוהה, נוחות מרבית, חיסכון כלכלי ואושר גדול. אנחנו בטוחים כי הניסיון שלנו וחלומות הלקוחות מהווים המתכון המושלם לתהליך מושלם, ולפתרון רכב החלומות.

שתף עמוד: