אף על פי שיבוא אישי של כלי רכב מעמיד בפני הקונים היצע רחב מאוד של כלי רכב יוקרתיים, שלא מיובאים לארץ על ידי היבואנים הרשמיים, זוהי לא פריבילגיה ששמורה רק לעשירון העליון. כיום הטבות מס מאפשרות לכל אחד לרכוש את רכב החלומות שלו עם כל האביזרים והתוספות המפנקות בהזמנה אישית, ואפילו לשלם על רכב ביבוא אישי לארץ הרבה פחות.

גם הטרטור וההמתנה הממושכת שמיוחסים לתהליך יבוא אישי של כלי רכב התפוגג בשנים האחרונות, זאת בזכות חברות שונות שמתמחות בתהליך יבוא אישי של רכבים, שחוסכות לקונה את כל הרדיפה אחר המסמכים, האישורים וההליכים הביורוקרטיים, שכרוכים ביבוא רכב לישראל.

חברות כמו 2048, שמתמחות ביבוא רכבי MERCEDES, PORSCHE ומותגי ספורט יוקרתיים, מסוגלות לאתר לכל קונה רכב לפי דרישה ולהביאו עד לפתח הבית שלהם במהירות יחסית ובלי יותר מידי כאב ראש.

יבוא אישי של כלי רכב לישראל – למי זה מתאים?

  • למעוניינים בכלי רכב מדגם שאינו מיובא לארץ  על ידי היבואנים המורשים
  • למעוניינים לחסוך בהוצאות המס על רכבים היברידיים ורכבים חשמליים
  • למעוניינים לחסוך בעלויות הרכב
  • למעוניינים בכלי רכב מאובזרים עם תוספות מיוחדות לרכב בהתאמה אישית

תהליך יבוא רכבים – מה חשוב לוודא לפני שמתחילים

לצורך הגשת בקשה ליבוא רכב, חשוב לוודא שיש ברשות הקונה רישיון נהיגה ישראלי בתוקף, שדרגתו תואמת את סוג הרכב שמעוניינים לייבא. כמו כן, חשוב לוודא שהרכב שאותו רוצים לייבא עומד בתקן הישראלי. רכבים מסחריים לא ניתן לייבא לישראל, ועבור נכים ניתן לייבא רכבים מסוג m2. בלבד.

חשוב לדעת, שרק רכבים שתאריך הייצור שלהם עומד על פחות מ – 24 חודשים ניתן לייבא לארץ, ולכן מומלץ להיעזר בחברת יבוא מנוסה ומקצועית, שמסוגלת לבצע את תהליך היבוא תוך זמן סביר.

לצורך התחלת התהליך יש להגיש בקשה למשרד התחבורה ולצרף מסמכים לפי דרישה. בטופס הבקשה יש לציין את כל פרטי הרכב שמעוניינים לייבא ולוודא, שהרכב לא ניזוק לפני הבאתו לארץ ושהוא מכיל את כל אביזרי הבטיחות שנדרשים במדינת ישראל, כמו מערכת לבקרת יציבות לדוגמה. בנוסף, יש לוודא שלא בוצעו ברכב שינויים במשקל, במידות הצמיגים, בסוג ההנעה, בנפח המנוע ובהספק שלו ובמספר הסרנים.

 על מנת לאתר את סוג הרכב שאתם רוצים, מומלץ לפנות לאיש מקצוע או חברה שמנוסה ביבוא כלי רכב. אלו יסייעו גם במילוי כל הטפסים הנחוצים ליבוא הרכב, תיווך העסקה, פיקוח על כל שלבי יבוא הרכב, כולל ביטוח ושחרור הרכב במכס והבאתו על אליכם הביתה.

יבוא רכבי יוקרה ומכוניות ספורט

חברת 2048 מתמחה ביבוא רכבי PORSCHE, שנחשבת ליצרניות הרכב המובילות, ושמה הולך לפניה בזכות הדגמים המפוארים עם הביצועים המעולים, MERCEDES, שנחשבת למותג יוקרתי ואיכותי עם מנוע חזק ועצמתי, עיצוב מהודר וחוויית נהיגה נוחה, בטוחה ואופטימלית, וכן ביבוא מכוניות ספורט ורכבי יוקרה נוספים של היצרניות המובילות בענף הרכב העולמי, כמו Volvo, BMW ועוד.

מכיוון שיבוא אישי לא נעשה ביום אחד ומצריך הרבה מאוד טפסים ואישורים, כדאי להיעזר בחברה מקצועית, שמכירה את השטח ומנוסה בתחום. השקט שלכם שווה הרבה יותר מזה, אז תנו למומחים לדאוג לכם, אתם רק תבחרו את הדגם המועדף עליכם והכינו את רשימת הדרישות שתגרום לכם להיות הכי מרוצים מהרכב החדש שלכם.

את המפתחות יחד עם הרכב אנו כבר נביא עד לפתח ביתכם.

יבוא אישי של כלי רכב עם קבוצת 2048

שתף עמוד: