הדרך שלך לרכב יוקרה מתחילה כאן

רכב יוקרה מהווה עבור רבים מאיתנו חלום או פנטזיית ילדות, מהשלב הראשון של לימודי הנהיגה ועד רכישת הרכב הראשון בתקציב שיכולנו להרשות לעצמנו. אנחנו מכירים את זה מעולה, ואנחנו חיים את זה דרך הלקוחות שלנו – בעזרת תהליך יבוא רכב אישי, אנחנו מלווים כל לקוח מהשלב הראשוני, בו רק "מגששים" ומתחילים להבין באיזה סוג רכב מדובר, באיזו חברה או יכולות, עד לשלב הסופי בו המפתחות לרכב נמצאים ביד הלקוח. מוכן להגשים חלום? אנחנו כאן כדי להסביר איך עושים יבוא אישי רכב (ספורטיבי או יוקרתי), ומה הדרך שלך להגשמת הפנטזיה.


היתרונות המרכזיים של יבוא אישי


למעשה, תהליך של יבוא רכב מחו"ל ביבוא אישי הוא התהליך המוביל להתאמה אישית. כאן נופל אחד ההבדלים המרכזיים בין יבוא אישי עם צוות המומחים שלנו לעומת רכישת הרכב אל מול הסוכנות כאן בארץ. בעת הפנייה אלינו לטובת רכישה ויבוא, אנחנו, יחד אתך, כבר ננצל את ההזדמנות הייחודית של יבוא אישי רכב – הרי לכל רכב יוקרה ולכל חברת יוקרה יש התאמות, אביזרים ועיצובים שניתן לקבל ולהשיג רק בעבודה ישירות מול היצרן. בראיית העבודה שלנו, אנחנו מגשימים חלומות, ואם כבר מייבאים רכב יוקרה נדאג להתאים אותו בדיוק בשבילך, בשונה מרכישה "מהמדף" בסוכנויות הרכב בארץ.

בנוסף לכך, נציין כי תהליך היבוא משתלם גם מבחינה כלכלית. למעשה, עלות יבוא רכב אישי יכולה ואמורה להיות נמוכה יותר לעומת רכישת רכב ישירות מול סוכנות הרכב הקרובה לבית. היות ואנחנו עובדים ישירות מול היצרן, תשלום העמלות, היבוא וכד' הנו מינימלי ואנחנו יודעים לבנות את החבילה כך שתצא משתלמת ביותר.

רכב שחור יוקרתי בכתבה המדברת על איך עושים יבוא אישי רכב


איך עושים יבוא אישי – רכב יוקרה בהתאמה אישית


כאן החלק הטוב ביותר. אם עד עכשיו השתכנעת והרצון להתחיל בתהליך כבר בוער בך – זה הזמן לספר כי על אף שהתהליך יכול להישמע מעט מסובך או מורכב, הוא למעשה המומחיות שלנו, אז לך אין מה לדאוג יותר מדי. השלבים בתהליך יעבדו בצורה הבאה:

  • תחילה, נבצע איתור מסודר של הרכב אותו תרצו לייבא, לאחר הבנה עמוקה ורצינית של הדרישות, הרצונות והרעיונות. בעת האיתור נמצא גם דגמים, אביזרים או התאמות שיתאימו רק לך, בדרך הייחודית ביותר.
  • לאחר שנחליט יחד האם הרכב המאותר הוא אכן הרכב הבא שלכם, נדאג לתהליך השילוח לארץ. גם כאן נבצע את התהליך בצורה המושלמת והמדוקדקת ביותר, נטפל בכל המסמכים ולא נשאיר פינה לא סגורה.
  • לאחר הגעת הרכב פיזית לארץ, נדאג לפרטים הלוגיסטיים בצד הישראלי – שחרור מהמכס, רישיונות יבוא, מסמכים ותשלומים. גם כאן נוודא שלא להשאיר שום פער שיבזבז זמן בהגעת הרכב.
  • לאחר מכן נבצע תהליך קצר של רישוי הרכב והתקנת מערכות אבטחה וביטוח. במקביל, הרכב גם יישלח לניקוי ותדלוק רגע לפני שהרכב אצלך.
  • ולבסוף, החלק האהוב על כולנו – מסירת מפתחות הרכב והרכב עצמו – השלמת המעגל השלם וכלל הנקודות עד להגשמת החלום.


קדימה – בואו נתחיל!


אז בשורה התחתונה – איך עושים יבוא אישי רכב - יוקרתי או ספורטיבי - יחסית בקלות? יוצרים איתנו קשר בהקדם!

אנחנו מבינים שאיפות, רעיונות ודרישות, מציבים תקציב, לוח זמנים ובקשות נוספות ומתחילים בתהליך. אנחנו כבר נדאג ללוות ולהוביל את התהליך בצורה היעילה, המהירה, המושלמת והמשתלמת ביותר – עם צוות המומחים שלנו, הניסיון הרב בתחום והתשוקה לרכבים ולהגשמת חלומות – פנטזיית הילדות יכולה להתגשם ואף בהתאמה אישית עם חיסכון כלכלי. רכב יוקרה יכול להיות גם לך – הגעת למקום הנכון.

שתף עמוד: