עד לפני כמה שנים המונח "רכב ביבוא אישי" היה מונח שלא היה שגור כמעט בפיהם של רוב הישראלים. לרוב, מי שעשה בו שימוש או דיבר עליו היו תושבים חוזרים שביקשו להביא יחד איתם את הרכב שהם נהגו בו במדינה שבה שהו או מכר אמיד שהגשים חלום וייבא את רכב החלומות שלו באופן אישי ועוד. אך בדרך כלל רכב ביבוא אישי התקשר לפעולה שדורשת סכומי עתק ולא כל אחד היה מסוגל לעמוד בעלויות הללו.

אולם בשנים האחרונות, לרבות עם כל ההסדרה של הנושא באמצעות הרשויות, הפך רכב ביבוא האישי לאפשרות מעשית ונגישה יותר. אופציה זמינה ואפילו כדאית שיכולה לחסוך לא מעט כסף במקרים מסוימים. בעידן הכפר הגלובלי שמעניק לנו גישה לכל מקום ודבר, לא מפתיע שהאופציה הזו של יבוא רכב אישי נעשתה נגישה כמעט לכל אחד.  

חלומות אכן מתגשמים

לקוחות רבים היו מבקשים להגשים חלום ולייבא רכב שעליו חלמו שנים רבות. היום ניתן לבצע יבוא אישי באמצעות מתווך ו/או להיעזר בחברה שתפקידה לשדך בין החברה של הרכב לבין הלקוח ולהוציא לפועל כל ייבוא של רכב מחו"ל. היא מעניקה שירות ללקוחות שמעוניינים ביבוא רכב אישי ולא תמיד יודעים כיצד לעשות זאת ומתלבטים גם לגבי סוג הרכב ומעוניינים בסיוע בכל שלבי תהליך העסקה. חברה כזאת תעזור בכל שלב בתהליך, היא בקיאה במחירים שיש בשוק ותדע ללוות כל לקוח שלה בצורה בטוחה ונעימה לכיוון הרכב שאותו יבקש.

תהליך יבוא אישי יכלול מספר שלבים כגון: איתור של הרכב שהלקוח רוצה, בדיקה שלו במכון מורשה במדינה בה הוא נמצא, קבלת דוח מהימן, ברור וחתום שמפרט אודות מצבו הטכני והכללי של הרכב, כולל תמונות של הרכב. לאחר מכן, שילוח הרכב לארץ מהסוכנות בחו"ל על גבי אונית מסע, שחרור הרכב מהמכס בנמל בארץ בצירוף של כל המסמכים הרלוונטיים. בדיקה בישראל של שמאי רכב, התקנה של מערכת איתוראן ובחירה של פוליסה לביטוח הרכב ולבסוף מסירת הרכב ללקוח.

יבוא אישי של רנו 

יש היום חברות יבואני רנו שישמחו להגשים לכם את החלום ולהזמין לכם את הרכב שאתם רוצים בייבוא אישי מחו"ל עד הבית. רכב מדגם רנו הוא מכונית שמבטיחה לכל אחד חווית נסיעה מהנה במיוחד, ויחד עם זאת בטיחותית ונטולת דאגות. כל רכב חדש מבית רנו מגובה בביטחון ובמחויבות של רנו לספק לכל לקוח תמיכה, סיוע יעיל ומומחיות.

בעזרת שירות אמין של חברה שמייבאת מכוניות מדגמי רנו תוכלו להזמין טיפול אישי במרכז שירות, לקבל כל מידע וסיוע בנושאים טכניים. כמו כן, תוכלו לקבל שירותי גרירה למרכז השירות של החברה במידת הצורך ומענה מיידי לכל בעיה עם תנאים מעודפים במידה ואתם מחזיקים קרוסאובר כמו רנו קדג'אר או כל דגם של רנו שהבאתם ארצה בייבוא אישי.

יבוא אישי של רנו

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 4
צרו קשר
תובל 11 בניין "לז-רום" רמת גן